Głośnik Beyma 6NMFW 6" 200W

Ocena 

Głośnik 6", 200 W AES, Impedancja 8  Ω  

915,00 zł
Brutto
Ilość

 

Opis

Głośnik 6", 200 W AES, Impedancja 8  Ω

Beyma nieustannie dąży do doskonałości. Owocem długoletnich symulacji oraz rygorystycznego procesu selekcji jest światowej klasy seria głośników High-End do monitorów studyjnych NMF.

Nowa seria głośników NMF odznacza się ekstremalną liniowością i znikomymi zniekształceniami, które doskonale sprawdzają się w małych i średnich zakresach częstotliwości, gdzie najważniejsza jest dbałość o szczegóły. NMF definiuje nową klasę krystalicznie czystego, nieskazitelnego dźwięku, w której większa część konkurentów zostaje w tyle.

Najwyższe efekty soniczne osiągnięto dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów: stożki z włókna węglowego o dużej sztywności zapewniają tłokową pracę, unikalna cewka Beyma QUATTRO o wysokim współczynniku siły głosu zapewnia lepszą kontrolę nad masą ruchomą, kosz odlewany w aluminium, metalowe części powlekane elektrolitycznie w celu ochrony przed wilgocią i starzeniem, sieć Bimax i wysoce odporne otoczki NBR zapewniają liniową i stabilną pracę. Wszystkie te elementy współpracują ze sobą, zapewniając spójne i solidne działanie nawet w bardzo wymagających warunkach i przy długich cyklach pracy.

W wooferach NMF zastosowano opatentowaną technologię Maltcross stanowiąca rdzeń najlepszych profesjonalnych głośników niskotonowych opracowanych przez firmę Beyma. Technologia ta obniża temperatury i demodulację zapewniając mniejszą kompresję mocy, wyższy poziom SPL i mniejsze zniekształcenia przy niskich częstotliwościach.

Wszystkie elementy zostały zamontowane na ekskluzywnych koszach LEX, wykonanych z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Dzięki temu głośniki zapewniają nie tylko zoptymalizowane właściwości mechaniczne i efektywną pracę w zakresie odprowadzania ciepła, ale również zróżnicowane wrażenie wizualne.

Cechy produktu
Pasmo przenoszenia [Hz]
35 - 3000
Skuteczność [dB]
87
Częstotliwość rezonans. fs [Hz]
40
Rozmiar (cale)
6"
Moc wyjściowa (AES)
200 W
Waga (kg)
3,5

WIĘCEJ INFORMACJI W KARCIE KATALOGOWEJ PDF.

Szczegóły Produktu
4 Przedmioty
Nowy
Opinie

Napisz swoją opinię

Głośnik Beyma 6NMFW 6" 200W

Głośnik Beyma 6NMFW 6" 200W

Głośnik 6", 200 W AES, Impedancja 8  Ω  

Napisz swoją opinię
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku