Statywy Estradowe

Statywy estradowe w naszym sklepie podzieliliśmy na 5 serii. Poza podstawowym podziałem, zakładka statywy estradowe posiada również kategorię akcesoriów. Znajdują się w niej wszystkie elementy dodatkowe, niezbędne lub potrzebne, do prawidłowego i wygodnego użytkowania statywów estradowych. Są to na przykład: belki, podpory (krótsze i dłuższe), adaptery do przedłużania statywów estradowych, belki do reflektorów, stojaki na głośniki, itp. Informacja o ich kompatybilności z konkretną serią widnieje po kliknięciu w produkt.

Seria AT statywów estradowych charakteryzuje się tym, że może służyć jako frontowa winda do podnoszenia ładunku, np. kratownic lub ekranów LED. Ta funkcja znacznie zmniejsza wysiłek użytkownika w codziennym funkcjonowaniu sprzętu. Statywy estradowe tej serii są kompatybilne z innymi akcesoriami. 

Seria ELV to de facto teleskopowe wieże sceniczne. Są niezwykle wygodne i nośne, dzięki napinaczom nóg, które umożliwiają instalację pod dowolnym kątem i gwarantują całkowite bezpieczeństwo. 

Seria Megara to teleskopowa wieża sceniczna ze zdejmowanymi nogami. Jest niezwykle wygodna i służy do podnoszenia systemów dźwiękowych, oświetleń i kratownic.

Seria Hercules, jak sama nazwa wskazuje, jest niezwykle mocną, ale jednocześnie prostą w użyciu wieżą estradową. Podobnie do serii AT - można ją zastosować jako frontową windę ładującą.

Wieża estradowa z serii IN, to lekka i funkcjonalna konstrukcja, zaprojektowana do podciągania kratownic i innych urządzeń, na przykład podczas budowy stoisk.Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć