Statywy Estradowe

Statywy estradowe w naszym sklepie podzieliliśmy na 5 serii. Poza podstawowym podziałem, zakładka statywy estradowe posiada również kategorię akcesoriów. Znajdują się w niej wszystkie elementy dodatkowe, niezbędne lub potrzebne, do prawidłowego i wygodnego użytkowania statywów estradowych. Są to na przykład: belki, podpory (krótsze i dłuższe), adaptery do przedłużania statywów estradowych, belki do reflektorów, stojaki na głośniki, itp. Informacja o ich kompatybilności z konkretną serią widnieje po kliknięciu dany produkt.

Seria AT statywów estradowych charakteryzuje się tym, że może służyć jako frontowa winda do podnoszenia ładunku, np. kratownic lub ekranów LED. Ta funkcja znacznie zmniejsza wysiłek użytkownika w codziennym funkcjonowaniu sprzętu. Statywy estradowe tej serii są kompatybilne z innymi akcesoriami.

Seria ELV to de facto teleskopowe wieże sceniczne. Są niezwykle wygodne i nośne, dzięki napinaczom nóg, które umożliwiają instalację pod dowolnym kątem i gwarantują całkowite bezpieczeństwo.

Seria Megara to teleskopowa wieża sceniczna ze zdejmowanymi nogami. Jest niezwykle wygodna i służy do podnoszenia systemów dźwiękowych, oświetleń i kratownic.

Seria Hercules, jak sama nazwa wskazuje, jest niezwykle mocną, ale jednocześnie prostą w użyciu wieżą estradową. Podobnie do serii AT - można ją zastosować jako frontową windę ładującą.

Wieża estradowa z serii IN, to lekka i funkcjonalna konstrukcja, zaprojektowana do podciągania kratownic i innych urządzeń, na przykład podczas budowy stoisk.

Statywy estradowe to niezbędne elementy konstrukcji każdego eventu. Wybierz wysoką jakość naszych produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć