Estradowe końcówki mocy

Końcówka mocy to jeden z elementów wzmacniacza zintegrowanego. Odpowiada za wzmocnienie sygnału, który napędza przetworniki w kolumnach, aby grały i pracowały bez szwanku. Innymi słowy, to sekcja wzmacniacza estradowego, która zawiera końcówki mocy, napędza głośniki.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne wzmacniacze estradowe mocy serii TX, a także wzmacniacze impulsowe, czyli wzmacniacze pracujące w klasie D. Tego rodzaju końcówki mocy D są niezwykle wytrzymałe, wydajne i efektywne.

Oferowane przez nas wzmacniacze mocy należą głównie do klasy D, choć nie tylko. Na stronie znajdą Państwo również wzmacniacze estradowe klasy TD — łączące zalety klasy D oraz AB. Klasa pracy wzmacniacza determinuje jego sprawność, a im ciszej słuchamy, tym sprawność się obniża. Końcówka mocy D często uzyskuje większe moce przy zachowaniu rozsądnych rozmiarów obudowy. Zatem estradowy wzmacniacz mocy klasy D, to synonim wysokiej sprawności i bardzo dobrego jakościowo dźwięku.

Wymiary obudowy, dostępnych na stronie, wzmacniaczy estradowych wynosi mniej więcej 500x575x185 mm, są to zatem wzmacniacze estradowe o niewielkich rozmiarach, stosunkowo małej wadze i szeregu niezwykłych atutów technicznych, zapewniających doskonałą jakość dźwięku. Zapraszamy do oglądania i zakupu naszych estradowych wzmacniaczy mocy.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć