Estradowe końcówki mocy
Estradowe wzmacniacze mocy - końcówka klasy D | MWSystem - Sklep online

Estradowe końcówki mocy

Końcówka mocy to jeden z elementów wzmacniacza zintegrowanego. Odpowiada za wzmocnienie sygnału, który napędza przetworniki w kolumnach, aby grały i pracowały bez szwanku. Innymi słowy, to sekcja wzmacniacza estradowego, która zawiera końcówki mocy, napędza głośniki.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne wzmacniacze estradowe mocy serii F oraz D obie serie wzmacniaczy Pracują w klasie D. Tego rodzaju końcówki mocy D są niezwykle wytrzymałe, wydajne i efektywne.

Oferowane przez nas wzmacniacze mocy należą głównie do klasy D, choć nie tylko. Na stronie znajdą Państwo również wzmacniacze estradowe klasy TD — łączące zalety klasy D oraz AB. Klasa pracy wzmacniacza determinuje jego sprawność, a im ciszej słuchamy, tym sprawność się obniża. Końcówka mocy D często uzyskuje większe moce przy zachowaniu rozsądnych rozmiarów obudowy. Zatem estradowy wzmacniacz mocy klasy D, to synonim wysokiej sprawności i bardzo dobrego jakościowo dźwięku.

Istnieje 12 produktów.

Pokazuje 1-12 of 12 przedmiotów
Aktywne filtry

Końcówka mocy - wzmacniacz audio D30 2 x 5000W / 4 Ohm klasa D

Recenzje: 0

Nowoczesny, ultralekki wzmacniacz pracujący w w klasie D-PWM z zasilaczem impulsowym i aktywnym PFC. Układ PFC zapewnia stabilną moc wyjściową w zakresie napięcia zasilającego 90- 270V oraz poprawia tzw cos Fi do 0,99 . Całość stanowi układ o wysokiej sprawności, z zabezpieczeniami : DC na wyjściu, termiczne, od zwarć, pod- i nad- napięciowe.

Cena 7 451,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku