Estradowe
Miksery estradowe - profesjonalny sprzęt estradowy | MWSystem - sklep online

Estradowe

Konsolety to od wielu lat najbardziej pożądane miksery estradowe. Mikserami estradowymi określa się systemy miksowania pozwalają zarządzać konkretnymi źródłami dźwięku. Łączą je w piękną całość lub przesyłają dalej, np. do wzmacniaczy i głośników. Miksery estradowe najlepiej funkcjonują na estradzie, w salach konferencyjnych, w studio czy w nagłośnieniu radiowęzłowym.

Miksery estradowe muszą mieć czytelny panel i wszystkie zawarte na nim funkcje. Większość mikserów estradowych dostępnych na naszej stronie posiada czytnik USB, obsługujący formaty MP3 i WAVE oraz Odbiornik Bluetooth. Każdy z nich posiada wyjście do nagrywania i monitorów (np. wzmacniacza). Czynnikiem rozróżniającym miksery estradowe jest ich rozmiar, czyli ilość kanałów. Im większe wydarzenia (ilość muzyków czy przemawiających podczas konferencji), tym większa powinna być konsola.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą mikserów estradowych. Ich parametry, specyfikacja techniczna zadowoli i z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Istnieje 13 produktów.

Pokazuje 1-12 of 13 przedmiotów
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku