Bezprzewodowe

Naszą całą i szeroką ofertę mikrofonów dostępnych w naszym sklepie podzieliliśmy na trzy kategorie. Choć szczerze zachęcamy do zapoznania się z każdą z nich, poniżej prezentujemy najpopularniejszy rodzaj mikrofonów, czyli mikrofony bezprzewodowe

Poza podstawowym podziałem na trzy kategorie, warto wspomnieć, że dysponujemy również akcesoriami, które ułatwią korzystanie z mikrofonów, zapewniając komfort i wygodę.

Dysponujemy podwójnymi i poczwórnymi mikrofonami bezprzewodowymi, wykorzystującymi transmisję dźwięku w paśmie UHF. Tego rodzaju transmisja sprawia, że mikrofony bezprzewodowe są niezwykle odporne na zakłócenia. Wszystkie mikrofony bezprzewodowe oferują zatem idealną jakość dźwięku, pozbawioną szmerów i trzasków. Podwójne i poczwórne mikrofony, znajdujące się w poniższej ofercie, umożliwiają pracę kilku zestawów mikrofonów o różnej częstotliwości. Mikrofony bezprzewodowe posiadają również szeroki zasięg, sięgający nawet 50 metrów. To wszystko świadczy o mikrofonach bezprzewodowych oraz ich mobilności, atrakcyjnych parametrach i warunkach technicznych.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć