Powermiksery

Powermixer to połączenie wzmacniacza i mixera audio. Miksują i zarządzają każdym, poszczególnym dźwiękiem. Doświadczenie i odpowiednia znajomość sprzętu pokazują, że im większe wydarzenie, tym większa powinna być konsola. Powermikser w tej sytuacji sprawdzi się doskonale. Powermiksery można stosować w szkołach, na dużych estradach, w klubach i na scenie - słowem, w całym przemyśle rozrywkowym.

Znakomita większość spośród powermixerów w naszej ofercie posiada świetne zabezpieczenia wzmacniacza, między innymi: zabezpieczenie termiczne, przesterowania wejścia, przeciw przeciążeniowe, przeciwzwarciowe, itd. Wzmacniacz, to istotny element całej budowy powermiksera, zatem wszelkie zabezpieczenia są na wagę złota.

Powermixery, widoczne w poniższej ofercie, posiadają różne parametry - ich szczegółowy opis zobaczą Państwo klikając w produkt. Przykładowo, powermikser PT5 DSP czytnik USB (MP3, WAV) 2x250W/RMS/4ohm MICKLE posiada 3 wejścia mono, 1 stereo Jack, odtwarzacz USB z cyfrowym wyświetlaczem oraz obsługą plików .wav i .mp3, a moc wzmacniacza tego powermixera wynosi 2x250W/RMS/4ohm. Za to Powermikser PMF-600 DSP 2x400W/RMS/4ohm posiada 6 wejść mono, 4 stereo Jack, Cinch, procesor dźwięku DSP 99 efektów, a moc wzmacniacza tego powermixera wynosi 2x400W/RMS/4ohm.

Aby zapoznać się z ofertą sklepu, zapraszamy do oglądania produktów online lub do kontaktu.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć