Wzmacniacze (Końcówki mocy) serii R
Wzmacniacz radiowęzłowy | Końcówki mocy serii R | www.mwsystem.pl

Wzmacniacze (Końcówki mocy) serii R

Wzmacniacze radiowęzłowe służą niczemu innemu, jak nagłośnieniu obiektów użyteczności publicznej. Świetnie sprawdzą się w szkołach, restauracjach, halach sportowych. Są także doskonałym wyborem przy nagłośnieniu konferencji, hoteli, koncertów i innych.

Podstawowym parametrem charakterystycznym w systemach PA jest sygnał wyjściowy wzmacniacza, który po wzmocnieniu na stopniu mocy jest przetwarzany przez transformator dopasowujący na wyższe napięcie o wartości do 100V co w uproszczeniu oznacza, że na wyjściu głośnikowym wzmacniacza pojawia się sygnał 100V. Podłączenie takiego wzmacniacza do głośników wymaga zastosowania przed głośnikiem kolejnego transformatora, który odwraca ten proces obniżając napięcie oraz impedancję wyjściową stąd wszystkie głośniki 100V wyposażone są w transformatory

W ofercie znajdą Państwo wzmacniacze radiowęzłowe o mocy wyjściowej, średnio - 120W/350W, a także wzmacniacz radiowęzłowy z wbudowanym mikserem, przeznaczony głównie do nagłaśniania przestrzeni otwartych (parki, restauracje) i pomieszczeń zamkniętych (supermarkety, hurtownie, hale, hotele, szkoły). Każdy z powyższych zawiera funkcje takie jak, np. możliwość połączenia BLUETOOTH, złącze kart SD, moduł odtwarzacza MP3 w zestawie jest również pilot. Ponadto wzmacniacze radiowęzłowe w ofercie naszego sklepu posiadają: regulację barwy dźwięku, kilka wejść mikrofonowych, filtr zrozumiałości mowy (w przypadku wzmacniacza radiowęzłowego z wbudowanym mikserem), panel LED oraz zabezpieczenia prądowe oraz przekroczenia temperatury, zwarciowe, itd.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą wzmacniaczy radiowęzłowych.

Istnieje 4 produktów.

Pokazuje 1-4 of 4 przedmiotów
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku