Wzmacniacze (Końcówki mocy) serii R

Wzmacniacze radiowęzłowe służą niczemu innemu, jak nagłośnieniu obiektów użyteczności publicznej. Świetnie sprawdzą się w szkołach i halach sportowych. Są także doskonałym wyborem przy nagłośnieniu konferencji, hoteli, koncertów i innych.

Podstawowym parametrem charakterystycznym w systemach PA jest sygnał wyjściowy wzmacniacza, który po wzmocnieniu na stopniu mocy jest przetwarzany przez transformator dopasowujący na wyższe napięcie o wartości do 100V co w uproszczeniu oznacza, że na wyjściu głośnikowym wzmacniacza pojawia sie sygnał 100V. Podłączenie takiego wzmacniacza do głośników wymaga zastosowania przed głośnikiem kolejnego transformatora, który odwraca ten proces obniżając napięcie oraz impedancję wyjściową stad wszystkie głośniki 100V wyposażone są w transformatory

W ofercie znajdą Państwo wzmacniacze radiowęzłowe o mocy wyjściowej, średnio - 250W/350W, a także wzmacniacz radiowęzłowy z wbudowanym mikserem, przeznaczony głównie do nagłaśniania przestrzeni otwartych (parki, restauracje) i pomieszczeń zamkniętych (supermarkety, hurtownie). Każdy z powyższych zawiera fenomenalne funkcje, np. regulację barwy dźwięku, kilka wejść mikrofonowych, filtr zrozumiałości mowy (w przypadku wzmacniacza radiowęzłowego z wbudowanym mikserem), panel LED oraz zabezpieczenia nadprądowe, przekroczenia temperatury, zwarciowe, itd.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą wzmacniaczy radiowęzłowych.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć