Głośniki BEYMA

Głośniki Beyma to szereg doskonałych technicznie i jakościowo głośników. Oferujemy szeroki wachlarz głośników Beyma, w tym:

  1. koaksjalne,

  2. nisko-średniotonowe,

  3. wysokotonowe AMT,

  4. wysokotonowe CP,

  5. Line Array

  6. szerokopasmowe

  7. driver

  8. tuby.

Charakterystyczna lekkość i membrana o wysokiej odporności to jedne z wielu zalet koaksjalnych głośniku beyma. Nisko- średniotonowy głośnik beyma ma wysoką moc i nieduże zniekształcenia, czyli idealnie sprawdzi się w kolumnach basrefleksowych i typu horn. Wysokotonowy (AMT) głośnik beyma ma wyrazisty, dobry dźwięk. Głośnik beyma wysokotonowy (CP) przeważnie posiada tytanową membranę, która utrzymuje liniowe zachowanie głośnika z nikłymi zniekształceniami i wysoką mocą akustyczną. To tylko niektóre z prezentowanych przez nas głośników beyma. O ich dokładnych właściwościach technicznych, przeczytacie Państwo bezpośrednio klikając w produkt.

Poza głośnikami Beyma - które uważamy za znakomity wybór, posiadający wiele szczególnych opcji i cech, dopasowanych do potrzeb każdego - dysponujemy również szeroką gamą zwrotnic głośnikowych i akcesoriów, potrzebnych lub niezbędnych do osiągnięcia doskonałego dźwięku.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć