Głośniki BEYMA
Głośniki Beyma - niskotonowe, średniotonowe, wysokotonowe | MWSystem - sklep online

Głośniki BEYMA

Głośniki estradowe Beyma od 1969 roku produkowane są w Hiszpanii. Idealnie sprawdzają się do nagłośnień klubów, dyskotek, restauracji, zespołów muzycznych ja również Domów Kultury i innych lokali użyteczności publicznej. Na naszej stronie znajduje się pełna oferta głośników hiszpańskiego producenta Beyma. W razie wątpliwości oraz problemów z doborem głośników, służymy profesjonalnym doradztwem. Głośniki Beyma zostały sklasyfikowane w 9 kategoriach:

  1. koaksjalne,

  2. nisko-średniotonowe,

  3. wysokotonowe AMT,

  4. wysokotonowe CP,

  5. Line Array

  6. szerokopasmowe

  7. seria NMF - High-End
  8. driver

  9. tuby.

Większość nowych modeli głośników Beyma np. LEX, MC, P posiada układ magnetyczny oraz obudowę wykonaną w technologii Maltcross która efektywnie chłodzi cewkę i redukuje straty mocy, sprawia, że głośnik idealnie nadaje się do niskotonowych i średnio-nisko-tonowych konstrukcji wymagających małej wagi, wysokiej skuteczności, liniowości, niskich zniekształceń oraz wysokiego SPL.

Głośnik dzięki temu są bardzo lekkie i wydajne można z powodzeniem instalować je w przenośnych kolumnach typu PA oraz w stałych konstrukcjach gdzie potrzebna jest wysoka wydajność. 

Głośnik Beyma niskotonowe oraz średnio-nisko-tonowych idealnie nadają się konstrukcji wymagających małej wagi, wysokiej skuteczności, liniowości, niskich zniekształceń oraz wysokiego SPL.

Nisko — średniotonowe głośniki estradowe ma wysoką moc i nieduże zniekształcenia. Idealnie sprawdzi się w kolumnach basrefleksowych i typu horn.

Wysokotonowe (AMT) głośnik Beyma maja bardzo wyrazisty, dobry dźwięk. 

Głośnik Beyma wysokotonowe z serii (CP) przeważnie posiada tytanową membranę, która utrzymuje liniowe zachowanie głośnika z niskimi zniekształceniami i wysoką mocą akustyczną.

Poza głośnikami Beyma, posiadamy również dedykowane do nich zwrotnice głośnikowe. 

wyżej opisane parametry to tylko niektóre z prezentowanych przez nas głośników Beyma. O ich dokładnych właściwościach technicznych, przeczytacie Państwo bezpośrednio klikając w produkt.

Technologia Maltcross* efektywnie chłodzi cewkę i redukuje straty mocy. Dzięki temu uzyskano bardziej stałą skuteczność przy mocy, którą otrzymujemy z głośników o większych gabarytach. Głośniki są lekkie i bardzo wydajne.

Istnieje 184 produktów.

Pokazuje 1-12 of 184 przedmiotów
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku