Driver

Driver głośnikowy to określenie głośników jako podzespołu lub części głośnika tubowego (tego, co zostaje po odjęciu tuby). Oferujemy szeroki wybór driverów głośników beyma. Drivery głośnikowe, które posiadamy w ofercie, to głośniki wysokotonowe beyma. Rozmiary zewnętrzne driverów głośnikowych są stosunkowo niewielkie. W naszej ofercie znajdują Państwo drivery głośnikowe o wymiarach, m.in. 87x87mm, 102x102mm, 98x92mm i innych.

Większość z oferowanych driverów głośnikowych posiada moc 15 watów (rzadziej 25 W). Skrót RMS przy oznaczeniu ilości watów określa maksymalną wartość mocy przy dopuszczalnych zniekształceniach, zaś skrót AES to jeszcze dokładniejszy parametr mocy, na który warto zwrócić uwagę przy zakupie. Driver głośnikowy można stosować w kolumnach w studio lub w domu. Mają wysoką sprawność i niskie zniekształcenia. Cena oferowanych przez nas driverów głośnikowych, ze względu na nienaganną jakość, parametry i cechy produktów, waha się między 100-400 złotych, a konkretny opis poszczególnego drivera głośnikowego znajdują Państwo po kliknięciu w konkretny produkt.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć