Nowa Seria MCB BEYMA

Seria MCB to najlepsza seria ceramicznych głośników niskotonowych na rynku muzycznym, dzięki zastosowanej technologi maltcross

Beyma kiedy zdecydowała się odnowić niektóre z głośników, przeznaczonych do zastosowań nisko-, średnio- i niskotonowych, dla średnich i dużych formatów, takich jak 10″, 12″ i 15". Beyma tworząc serię MCB wzięła pod uwagę wymagania producentów systemów, którzy dla niektórych rodzajów wysokiej jakości systemów nagłośnieniowych lub instalacyjnych są bardziej wymagający w zakresie całkowitego SPL, liniowości i niskich zniekształceń.

Modele głośników z serii MCB

Beyma opracowała nową rodzinę głośników, ukierunkowaną specjalnie na wysokowydajne zastosowania średnio-niskotonowe, ale dającą nowym głośnikom możliwość bardzo dobrego wykorzystania jako dobre głośniki niskotonowe do zastosowań niskoczęstotliwościowych, jak również charakteryzującą się wysoką czułością i liniowością do określonego typu zastosowań średniotonowych w systemach wielogłośnikowych, bez konieczności zmiany głośnika.

Nowe głosniki Beyma z serii MCB 10MCB700, 12MCB700 i 15MCB700 charakteryzują się większym liniowym wychyleniem w porównaniu do któregokolwiek z poprzednich głośników w portfolio firmy Beyma, dedykowanych do podobnych zastosowań, co jest wyraźnie zauważalne w zniekształceniach, znacznie niższych, a co za tym idzie, wyższa jakość dźwięku będzie uzyskiwana z głośników, nawet przy wyższych mocach nominalnych.

Materiały wykorzystane przy konstrukcji głośnika

Całkowity SPL, który można uzyskać głośnikami Beyma z serii MCB został znacznie zwiększony, ponieważ producent opracował nowy system zawieszenia, zdolnych do zwiększenia ruchu liniowego. Nowe membrany ze specjalnymi włóknami celulozowymi, obustronnie impregnowane w celu zapewnienia odporności na wilgotne warunki atmosferyczne, oraz nowe konstrukcje silikonów, system chłodzenia Maltcross® i nowymi cewkami, które zapewniają wysoką zdolność przenoszenia mocy z głośników, co w połączeniu z wysoką czułością każdego modelu, może świadczyć o najbardziej konkurencyjnych głośnikach niskotonowych o wysokim SPL z 3″ cewką na rynku w tej chwili wykonanych z najwyższej jakości materiałów w każdym aspekcie oraz starannym projektem i produkcją Hiszpańską.

Zastosowanie głośników z serii MCB

Głośnik idealnie nadaje się do niskotonowych i średnio-nisko-tonowych konstrukcji wymagających małej wagi, wysokiej skuteczności, liniowości, niskich zniekształceń oraz wysokiego SPL.

Śledź nas na Facebooku