Tuby halowe
Głośnik na hale sportowe | Profesjonalne nagłośnienie | www.mwsystem.pl

Tuby halowe

Hala sportowa to miejsce sportu, spotkań i zdrowej rywalizacji. Braki w postaci tub do nagłośnienia są niewybaczalne. Dlatego przychodzimy z pomocą, oferując znakomitą gamę głośników na hale sportowe

Głośnik na hali sportowej uświetni zajęcia WF-u lub gimnastyki jak również zawody sportowe. Głośniki na hale sportowe doskonale nadają się do nagłośnień dużych obiektów (stadionów, hal, boisk). W naszej ofercie znajduje się wiele głośników 2-drożnych pełnopasmowych, gwarantujących doskonałą percepcję każdego dźwięku na tego rodzaju powierzchni. Nasz sprzęt charakteryzuje się również wysokiej jakości kolumnami głośnikowymi. Posiadamy zarówno głośniki do hal sportowych średniego i dalekiego zasięgu. Warto wspomnieć, że tego rodzaju głośniki są niezwykle odporne na warunki atmosferyczne. 

Wymiary głośnika na hale sportowe wynoszą mniej więcej pół metra (bez uchwytu) i ważą około 30 kg. Dokładnie informacje znajdą Państwo w karcie katalogowej każdego z naszych produktów. Głośnik na halę sportową, to niezbędny element każdej z nich.

Istnieje 3 produktów.

Pokazuje 1-3 of 3 przedmiotów
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku