Głośnik Beyma 12MCB700 12" 700W AES

8435469039407
Ocena 

Głośnik 12", 700 W AES, 8 Ω

775,00 zł
Brutto
Ilość

 

Opis

Głośnik 12", 700 W AES,  8 Ω

Wysokiej jakości głośnik z 3” cewką opracowany do kolumn basowych oraz jako głośnik nisko-średnio tonowych do kolumn dwu i trzy drożnych.

Seria MCB to najlepsza seria ceramicznych głośników niskotonowych na rynku muzycznym, dzięki zastosowanej technologi maltcross

Beyma kiedy zdecydowała się odnowić niektóre z głośników, przeznaczonych do zastosowań nisko-, średnio- i niskotonowych, dla średnich i dużych formatów, takich jak 10″, 12″ i 15". Beyma tworząc serię MCB wzięła pod uwagę wymagania producentów systemów, którzy dla niektórych rodzajów wysokiej jakości systemów nagłośnieniowych lub instalacyjnych są bardziej wymagający w zakresie całkowitego SPL, liniowości i niskich zniekształceń.

Modele głośników z serii MCB

Beyma opracowała nową rodzinę głośników, ukierunkowaną specjalnie na wysokowydajne zastosowania średnio-niskotonowe, ale dającą nowym głośnikom możliwość bardzo dobrego wykorzystania jako dobre głośniki niskotonowe do zastosowań niskoczęstotliwościowych, jak również charakteryzującą się wysoką czułością i liniowością do określonego typu zastosowań średniotonowych w systemach wielogłośnikowych, bez konieczności zmiany głośnika.

Nowe głosniki Beyma z serii MCB 10MCB700, 12MCB700 i 15MCB700 charakteryzują się większym liniowym wychyleniem w porównaniu do któregokolwiek z poprzednich głośników w portfolio firmy Beyma, dedykowanych do podobnych zastosowań, co jest wyraźnie zauważalne w zniekształceniach, znacznie niższych, a co za tym idzie, wyższa jakość dźwięku będzie uzyskiwana z głośników, nawet przy wyższych mocach nominalnych.

Materiały wykorzystane przy konstrukcji głośnika

Całkowity SPL, który można uzyskać głośnikami Beyma z serii MCB został znacznie zwiększony, ponieważ producent opracował nowy system zawieszenia, zdolnych do zwiększenia ruchu liniowego. Nowe membrany ze specjalnymi włóknami celulozowymi, obustronnie impregnowane w celu zapewnienia odporności na wilgotne warunki atmosferyczne, oraz nowe konstrukcje silikonów, system chłodzenia Maltcross® i nowymi cewkami, które zapewniają wysoką zdolność przenoszenia mocy z głośników, co w połączeniu z wysoką czułością każdego modelu, może świadczyć o najbardziej konkurencyjnych głośnikach niskotonowych o wysokim SPL z 3″ cewką na rynku w tej chwili wykonanych z najwyższej jakości materiałów w każdym aspekcie oraz starannym projektem i produkcją Hiszpańską.

Zastosowanie głośników z serii MCB

Głośnik idealnie nadaje się do niskotonowych i średnio-nisko-tonowych konstrukcji wymagających małej wagi, wysokiej skuteczności, liniowości, niskich zniekształceń oraz wysokiego SPL.

Można go z powodzeniem instalować w przenośnych kolumnach typu PA oraz w stałych konstrukcjach, gdzie potrzebna jest wysoka wydajność. 

Technologia Maltcross* efektywnie chłodzi cewkę i redukuje straty mocy. Dzięki temu uzyskano bardziej stałą skuteczność przy mocy którą otrzymujemy z głośników o większych gabarytach. Głośniki są lekkie i bardzo wydajne.

 Cechy produktu
Pasmo przenoszenia [Hz]
55-4000
Skuteczność [dB]
98
Częstotliwość rezonans. fs [Hz]
51
Rozmiar (cale)
12"
Moc wyjściowa (AES)
700 W
Waga (kg)
7,8
WIĘCEJ INFORMACJI W KARCIE KATALOGOWEJ PDF.

Szczegóły Produktu
8435469039407
20 Przedmioty
Nowy
Opinie

Napisz swoją opinię

Głośnik Beyma 12MCB700 12" 700W AES

Głośnik Beyma 12MCB700 12" 700W AES

Głośnik 12", 700 W AES, 8 Ω

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku